Noworoczne spotkanie

W dniu 26.01.2016r. na terenie Nadleśnictwa Kartuzy odbyło się noworoczne spotkanie Zarządu Oddziału SITLiD w Gdańsku z gościnnym udziałem Dyrektora RDLP w Gdańsku Adama Kwiatkowskiego oraz zaproszonych gości. Przewodniczący Janusz Mikoś po uroczystym powitaniu uczestników spotkania, przedstawił sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za rok 2015.

Najważniejsze wydarzenia to:

– międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Las i zwierzyna”,

– seminarium szkoleniowe pt. Ekosystemy Leśne jako obszary podwyższonego ryzyka nabycia chorób odkleszczowych i odzwierzęcych”,

– spotkania i imprezy okolicznościowe (Bal Leśnika, Andrzejki),

– wyjazd techniczny do RDLP Olsztyn,

– szereg imprez sportowych (w piłce siatkowej, regat żeglarskich, w strzelectwie myśliwskim, tenisie stołowym) oraz zawody drwali,

– realizacja szkoleń dla leśniczych i podleśniczych z aktualizacji wiedzy leśnej,

– publikacja wydawnicza „Łowiectwo w Polsce w XXI wieku – realia i oczekiwania”, itd.

Następnie głos zabrał Dyrektor RDLP w Gdańsku Adam Kwiatkowski, który podziękował za zaangażowanie w rozwój Stowarzyszenia oraz za pracowity rok, życząc dalszych sukcesów.

Kolejnym punktem programu była dyskusja, podczas której padały różne pomysły i inicjatywy w kontekście planów działania na rok 2016, które podsumował Janusz Mikoś Przewodniczący Zarządu. Na relację zapraszamy na naszą stronę.

Zdjęcia: Kol. Maciej Piankowski – N-ctwo Kościerzyna

p1130638.jpg

Sprawozdanie z działalności za 2015r. – Janusz Mikoś

p1130648.jpg

Dyrektor RDLP w Gdańsku – Adam Kwiatkowski